27 Kasım 2020

YILDIZ KIZLAR ŞAMPİYON OLDU!

yildiz-kizlar-sampiyon-oldu

yildiz-kizlar-sampiyon-oldu

Yıldız Kızlar şampiyon oldu! 2016-2017 sezonu Yıldız Kızlar Voleybol Tekirdağ İl Şampiyonu Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü oldu. Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Tekirdağ’ı Marmara Bölge Şampiyonası’nda temsil edecek.

Tekirdağ Yıldız Kızlar final müsabakası Çorlu Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Şampiyonluk maçında Çorlu Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Çorlu Trakyaspor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın setlerini 25-8, 25-21 ve 25-4 kazanan Çorlu Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımı maçı 3-0 kazanarak Tekirdağ İl Şampiyonu olurken, Saray Güngörmezspor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı ise sezonu ikincilikle tamamladı.

Karşılaşmanın sonunda düzenlenen kupa töreninde Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Tekirdağ İl Şampiyonu olan Çorlu Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımının kupa ve madalyalarını Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Saray Güngörmezspor Yıldız Kızlar Voleybol Takımının kupa ve madalyalarını ise Voleybol Tekirdağ İl Temsilcisi Kazım Ceylan verdi.
Öte yandan Tekirdağ İl Şampiyonu olan Çorlu Belediyesi Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, 18-21 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul, Yalova, Kırklareli, Edirne ve Çanakkale takımlarının da yer alacağı Marmara Bölge Şampiyonası’nda Tekirdağ’ı temsil edecek.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın