28 Haziran 2021

Vali Bilgin Babaeski’de Şehit Ailelerini Ziyaret Etti!

vali-bilgin-babaeskide-sehit-ailelerini-ziyare-etti

vali-bilgin-babaeskide-sehit-ailelerini-ziyare-etti

Vali Bilgin Babaeski’de Şehit Ailelerini Ziyaret Etti! Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve eşi İlknur Bilgin, Babaeski İlçesinde Şehit ve Gazi Ailelerimizi ziyaret etti.

Her fırsatta Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz ile bir araya gelen Vali Osman Bilgin, Eşi İlknur Bilgin ile birlikte Babaeski İlçemizde Şehit ve Gazi ailelerimizi ziyaret etti. Vali bilgin eşi ile birlikte, 2012 yılında Siirt‘in Pervari İlçesi’nde gerçekleştirilen operasyon esnasında meydana gelen helikopter kazasında şehit olan Jandarma Kıdemli Üsteğmen Ersan Yenici’nin bizlere emaneti olan değerli ailesini Kuleli Köyündeki ikametinde ziyaret etti. Şehidimizin ailesi ile hasbihal ederek isteklerini dinlediler.

Çocuklara hediyeler verildi

Şehit ailemizin ziyaretinin ardından Babaeski ilçemizde ikamet eden 15 Temmuz Gazisi Kadir Altıntaş’ı ziyaret edildi. Şehit ve Gazi ailelerimizin ziyareti sonrası Vali Bilgin eşi ile birlikte Babaeski ilçesinde ikamet eden Atak ailesini ziyaret ederek, ailemizin eğitimine devam eden çocuklarına hediyeler verdiler. Ailemiz ile hasbihal ederek, isteklerini dinlediler.

Babaeski İlçesinde gerçekleşen şehit, gazi aileleri ve hane ziyaretlerinde, Babaeski Kaymakamı Şenol Levent Elmacıoğlu ile eşi de hazır bulundu.

Bir cevap yazın