28 Haziran 2021

Üsküp’te İlk Doğalgaz Arzı!

uskupte-ilk-dogalgaz-arzi

uskupte-ilk-dogalgaz-arzi

Üsküp’te İlk Doğalgaz Arzı! Üsküp’te ilk doğalgaz abonesine doğalgaz arzı geçekleştirildi. Üsküp’te yapımı tamamlanan bölgelerdeki şebekeye doğalgaz verilmesi işlemi gerçekleştirilmişti. İlk doğalgaz abonesine doğalgaz arzı da gerçekleştirildi.

Bu kapsamda doğalgaz abonelik işlemlerini tamamlayan, Üsküp Kemalpaşa Mahallesi sakinlerinden Selahattin Narin’ in hanesi de Üsküp’te doğalgazla buluşan ilk hane oldu. Hanenin iç tesisatına doğalgazın girişi için vanayı Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap açtı.

Belediye Meclis Üyesi Umut Yılmaz, Zorlu Enerji Doğalgaz Dağıtım Bölge Müşteri Hizmetleri Yöneticileri Güven Yalılı, Nilgün Ergül Özyıldırım, Zorlu Enerji Doğalgaz Dağıtım Bölge İç Tesisat Yöneticisi Hakkı Umut Tataroğlu ve Zorlu Enerji Doğalgaz Dağıtım Kırklareli İç Tesisat Teknisyeni Mesut Akgül’ de ilk doğalgaz abonesi Selahattin Narin’in bu mutluluğun ortak oldular.

Büyük sevinç içindeyiz

Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap yaptığı açıklamada; “Dün Üsküp için tarihi bir gün demiştik. Artık Üsküp’te doğalgaz konforuna kavuşmuş oldu. İlk doğalgaz abonemiz de Kemalpaşa Mahallemizden Selahattin Narin abimiz oldu. Kendisiyle bu mutluluğu paylaşmaktan ötürü büyük sevinç içerisindeyiz. Dediğimiz gibi çalışmaların sonlandığı bölgelerde bulunan hane sahipleri abonelik işlemlerini tamamladığı takdirde doğalgazı kullanmaya başlayabilecekler. Beldemiz için tekrardan hayırlı olsun.” diye konuştu.

Üsküp’ün ilk doğalgaz abonesi olan Selahattin Narin ise “Doğalgazın beldemize ve evimize gelmesi çok büyük bir hizmet. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.” diyerek duygularını ifade etti.

Bir cevap yazın