15 Nisan 2021

TRAKYA’DA TAHSİLAT YÜZDE 99!..

Trakya'da tahsilat yüzde 99.8

Trakya'da tahsilat yüzde 99.8

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), Tahakkuk Tahsilat ve Kırklareli – Edirne MHM Müdürü S.Burak Savaş, Kırklareli’nde bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, “Trakya’da tahsilat oranlarının da % 99.8” dedi.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren S.Burak Savaş, Trakya’da neredeyse herkesin faturasını ödediğini söyleyerek, fatura ödeme alışkanlığı konusunda Türkiye’de Trakya’nın parmakla gösterildiğini, Trakya ile gurur duyduklarını ve Trakya’nın hizmetin en iyisini hak ettiğini ifade etti.

Savaş, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: “Müşterilerimiz, mağduriyet yaşamamaları için fatura ödemelerini TREPAŞ’a ait veznelerden yapmaları gerekmektedir. Fatura ödeme noktalarında fatura bedeli dışında ilave hiçbir ücret/komisyon ödenmemesi gerekmektedir. Bu tarz ilave komisyon/ ücret alan firmaların TREPAŞ ile anlaşması olmayan yetkisiz ödeme noktalarıdır. Anlaşması olmayan kuruluşlardan doğan fatura tahsilat mağduriyetlerini kesinlikle kabul etmiyoruz.”

S.Burak Savaş, Çağrı Merkezi Hizmetini Türk Telekom AssisTT firmasından aldıklarını ve en son teknoloji ile müşterilerine en iyi Çağrı Merkezi Hizmetini kesintisiz olarak verdiklerini iletti. Savaş, aynı zamanda yöneticiler olarak her hafta Trakya’nın en uzak lokasyonları da dahil olmak üzere tüm ilçelerini ziyaret ettiklerini, sahaya son derece hakim olduklarını söyledi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın