20 Ocak 2021

TRAKYA GÖSTERİ VE KONGRE MERKEZİ İNŞAATI BAŞLADI!

trakya-gosteri-ve-kongre-merkezi-insaati-basladi

trakya-gosteri-ve-kongre-merkezi-insaati-basladi

Trakya Gösteri ve Kongre Merkezi inşaatı başladı! Çorlu Belediyesi tarafından yapılacak olan Trakya Gösteri ve Kongre Merkezi inşaat alanında hafriyat öncesinde hazırlıklara başlandı. Alanda bulunan ağaçlar ağaç söküm makinesi ile sökülerek Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Şahpaz Mahallemizde bulunan Trak-Off yarış pistine dikildi.

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ihale edilen ve Ali Osman Çelebi Bulvarı üzerinde bulunun Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yanında inşa edilecek 850 ve 400 kişilik salonlara sahip olacak olan ve toplamda 6 bin 900 metrekare inşaat alanına sahip Trakya Gösteri ve Kongre Merkezi inşaat alanında hafriyat çalışmaları öncesinde hazırlıklara başlandı.

Çalışmalar kapsamında alanda bulunan ağaçlar, çimler ve bitkilerin söküm işlemi gerçekleştirildi. Çorlu Belediyesi tarafından kiralanan söküm ve dikim makinesi ile sökülen ağaçlar Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Şahpaz Mahallemizde bulunan ve önceki yıl Çorlu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak Mahalli Trial yarışların düzenlendiği yarış pistine dikilirken, çim ve bitkiler ise farklı alanlarda kullanılacak.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın