28 Haziran 2021

Teknik Direktör Bilgin Erdem Kasımpaşa’ya Mı Gidiyor?

teknik-direktor-bilgin-erdem-kasimpasaya-mi-gidiyor

Teknik Direktör Bilgin Erdem Kasımpaşa’ya Mı Gidiyor? Kırklarelispor teknik direktörü Bilgin Erdem, Süper Lig takımı Kasımpaşa’ya mı gidiyor?

Ziraat Türkiye Kupası’nda Ümraniyespor’u eleyerek önemli bir başarıya imza atan Kırklarelispor’un teknik direktörü Bilgin Erdem’in Kasımpaşa ile görüştüğü öne sürüldü. Erdem’in Ümraniyespor maçı sonrasında Kasımpaşa Başkanı Turgay Ciner’le ilk görüşmenin gerçekleştiği belirtildi.

Fikir ayrılığından dolayı yollar ayrıldı

Kasımpaşa teknik direktör Mehmet Altıparmak ile yoları ayırdı. Altıparmak, Akdeniz ekibi Hataspor’u Süper Lig’e taşımız ancak oradaki görevinden de ayrılmıştı. Kasımpaşa ile de yolları ayrılan Altıparmak, konuyla ilgili şu kısa açıklamayı yaptı: “Başkan ile yaşadığımız fikir ayrılıklarından dolayı yollarımızı ayırdık.” Altıparmak, spor tarihinde önemli başarılara imza atmıştı. Tecrübeli teknik direktör TFF 1. Lig ekiplerinden Hatayspor, Gaziantep FK ve Erzurumspor‘u Süper Lig‘e taşımıştı.

Bilgin Erdem teknik direktörlüğünde Kırklarelispor

Kırklarelispor, Bilgin Erdem teknik direktörlüğünde çok önemli tarihi başarılara imza attı. 2019-2020 sezonunda Türkiye Kupası‘na üçüncü turdan başlayan Trakya temsilcisi 4. turda Süper Lig takımı MKE Ankaragücü, 5. turda da yine Süper Lig takımı Gaziantep FK ile eşleşmiş ve son 16’ya kalmıştı. Son 16 ‘da Süper Lig’in şampiyon takımlarından İstanbul Başakşehir FK ile karşılaşan Kırklarelispor çok önemli bir başarıya imza atarak tarihinde ilk kez Türkiye Kupası Çeyrek Final‘e yükselmişti. Fenerbahçe‘yle karşılaşan Kırklarelispor kupaya veda etmişti.

Kırklarelispor elde ettiği başarıları Bilgin Erdem teknik direktörlüğünde elde etti. Erdem’in Türkiye Kupası’nda Ümraniyespor’u elemesinin ardından Süper Lig takımı Kasımpaşa ile görüştüğü belirtildi.

Bir cevap yazın