28 Haziran 2021

Tekirdağ Şehir Hastanesi Yol Çizgileri Tamamlandı!

tekirdag-sehir-hastanesi-yol-cizgileri

tekirdag-sehir-hastanesi-yol-cizgileri

Tekirdağ Şehir Hastanesi Yol Çizgileri Tamamlandı! Tekirdağ Şehir Hastanesini Kasım ayı içinde açılması planlanıyor. Hastanenin bağlantı yollarında, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol çizgi çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin 5.7 Milyon TL’lik bir yatırımla tamamladığı Şehir Hastanesi bağlantı yollarının yol çizgi çalışmaları da Trafik Hizmetleri ekiplerinin özverili çalışmaları ile tamamlanmış oldu. Çalışmalar kapsamında ayrıca ısıl işlem görerek asfalt zemine yapıştırılan Readymark çift kompenantlı termoplastik boya esaslı yatay sembol çalışması çerçevesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Logosu da yollara ısıl işlem metodu ile yapıştırıldı.

“Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tüm ekipleri ile yollarda çalışıyor”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak yollarda çalışmalara devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kısa bir açıklamada bulundu. Albayrak açıklamasında: “Şehir Hastanesi bağlantı yollarımızı 5.7 Milyon TL‘lik bir yatırım  ile kısa süre önce tamamlamıştık. Tamamlanan yolların yol çizgi çalışmalarını da ekiplerimiz kısa sürede tamamladı. Çalışmalarımız bundan sonra da belirli bir program dahilinde devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın