4 Temmuz 2021

SEKS İÇİN EN UYGUN ZAMAN

Çok önemli bir sunum yapmadan önce, yumuşak bir seks sinirleri yatıştırıp kan akışını yavaşlattığından önemli bir iş sunumundan önce yapıldığında daha az stres yaşanır..

Sabah, vücudunuz sabahları seks yapmak için bütün koşulları sizin için sağlıyor. Hem yüksek testesteron hem de yüksek enerji seviyesini kullanarak güne çok daha iyi ve verimli bir şekilde başlayabilirsiniz.

Keyifsiz hissettiğiniz zaman, aklınıza gelen son şeylerden biri olabilir belki ama seks yaparak farkında olmadan keyfinizi derhal yerine getirebilirsiniz.

Periyodunuzun 14. gününde, yapılan araştırmalara göre periyodunuzun iki haftalık dönemlerinde klitorisin %20’ye kadar daha büyüdüğü gözlemlenmiştir. Yani bu dönemde yaptığınız sekslerde orgazm olma olasılığınız oldukça yükseliyor.

Spor sonrasında, egzersiz sonrası kan akışının hızlanması ve genital organların uyarılmasında normale göre büyük artış görüldüğü yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır.

Adrenaliniz yükseldiğinde, vücuttaki adrenalin seviyesi yükseldikçe cinsel uyarılmalarınız da aynı oranda yükselecektir.

 

Bir cevap yazın