30 Kasım 2020

Saadet Gençlik STK ziyaretleri yapıyor!

Saadet Gençlik STK ziyaretleri yapıyor! Saadet Partisi Gençlik Kolları, şehrimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nı  ziyaret ediyor.

Saadet Gençlik STK ziyaretleri yapıyor! Ziyaretlere, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Mete, Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Günay ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde; Memursen Edirne İl Temsilciliği, AK Parti İl Gençlik Kolları, Ülkü Ocakları Edirne Temsilciliği ve Atatürkçü Düşünce Derneği Edirne İl Temsilciliği ziyaretleri gerçekleştirildi.

Yapılan ziyaretlerde, Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Mete, Türkiye Cumhuriyeti’nde farklı seslerin birlikte yaşamak zorunda olduğunu ve bu farklılıkların ülkemiz için bir zenginlik oluşturduğunun altını çizerek; “Vatan, Bayrak, Bağımsızlık gibi ortak noktalarımız var.

Sorunlarımızı bir araya gelerek, konuşarak birlikte çözebiliriz. Birlik ve bütünlüğümüzü zedeleyecek, kardeşlik duygularımızı incitecek tavırlardan uzak durmalıyız.

Çatışma ortamı ancak düşmanlarımızın işine yarar. Tüm Siyasi Partiler ve STK’lar kardeşçe, birlikte ülkemizin sorunlarını çözmek için bir araya gelmelidir” şeklinde konuştu.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın