3 Temmuz 2021

PKK’LI İLE İLİŞKİYE GİRDİĞİ İÇİN…

PKK’lı teröristlerin yaylalarda çobanı tuzağa düşürüp kadın teröristlerle ilişki teklif ederek bilgi topladıkları öğrenildi.

Teröristlerin para karşılığı çocukları kandırıp bölgedeki karakol ve kamu binalarının fotoğrafını çektirdikleri öğrenildi. Raporlarda çobanlardan bilgi alamayan teröristler tehdit ve tuzak yöntemleri kullanıyor. Raporlarda yer alan ilginç bilgilerden bir diğeri de Bingöl’ün Yedisu ilçesinde 4 askerin şehit düştüğü 4 askerin de yaralandığı terör saldırısıyla ilgili PKK’lılara, köyün çobanı C.Ü’nün, kadın teröristle ilişki karşılığı bilgi sızdırdığı belirtildi.

Ya katılırsın…

Çobanın kadın teröristle ilişkiye girdiği, bu sırada diğer teröristlerin yanlarına gelerek ikiliyi bastıkları ve PKK’lıların, “Ya bize katılır bizimle hareket edersin, ya da ölürsün” diyerek, çobandan askerlerle ilgili tüm bilgileri istedikleri, kadın PKK’lıyla ilişkiye girdiği için öldürüleceğinden korkan çobanın, askerlerin nöbet mevzilerini, içlerinde kaç asker olduğunu, ağır silahları olup olmadığını öğrenip PKK’lı gruba anlattığı raporlarda belirtildi.

Bir cevap yazın