28 Haziran 2021

Pınarhisar Belediyesinden Toplu İş Müjdesi!

pinarhisar-belediyesinden-toplu-is-mujdesi

pinarhisar-belediyesinden-toplu-is-mujdesi

Pınarhisar Belediyesinden Toplu İş Müjdesi! Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay merakla beklenen toplu iş sözleşmesi ile ilgili personeline müjde verdi.

Bugünlerde pek çok belediye toplu iş sözleşmelerini sonuçlandırıyor. Bu sözleşmeyi sonuçlandıran ve personelini mutlu eden belediyelerden biri de Pınarhisar Belediyesi. Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay toplu iş sözleşmesiyle ilgili müjdeli haberi şu sözlerle duyurdu: “Belediye personellerimizin hem ücretini hem de sosyal haklarını iyileştiren “Toplu İş Sözleşmesi” hayırlı olsun. Her zaman emekten yanayız, verilen her emek, her alın teri kutsaldır.

Yüzde 30’a yakın zam!

Personelimizin her zaman yanındayız. Hak-İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzalayarak, işçilerimizin maaşlarına ve sosyal haklarına %30’a yakın oranda zam yaptık. Bu zorlu günlerde, personelimize destek olmaktan memnuniyet duyuyor, maaş ve sosyal haklarındaki iyileştirme hareketimizin hayırlı olmasını diliyorum.

“Biz büyük bir aileyiz”

Biz büyük bir aileyiz yaşadığımız 3 sel felaketi ve pandemi sürecinin zor kısmını hep birlikte başarıyla atlattık. Aldığımız tedbirlerle bu süreci iyi yönettik. Bu başarı tüm personelimize ait. Personelimizle birlikte Pınarhisar’ımıza ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

Her şey Pınarhisar için. Pınarhisar Gelişiyor.” dedi.

Bir cevap yazın