28 Haziran 2021

Pınarhisar Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı!

pinarhisar-belediyesi-toplu-is-sozlesmesi-imzaladi

pinarhisar-belediyesi-toplu-is-sozlesmesi-imzaladi

Pınarhisar Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı! Trakya’da pek çok belediyede olduğu gibi Pınarhisar’da da toplu iş sözleşmesi imzalandı. Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay toplu iş sözleşmesi sonrası açıklamada bulundu.

Belediye Başkanı İhsan Talay açıklamasında şunları söyledi: “Önce insan, önce Emek. Söz verdik ve sözümüzü tuttuk. Hizmet-İş İl Başkanı Aykut Aktimur, Edirne İl Başkanı Emre Promet Edirne İl Başkan Yardımcısı Cengiz Önder Belediye Başkan Yardımcımız Samet Ekim Sendika Temsilcimiz Hakan Erenel’in katılımlarıyla Hizmet – İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladık.

Yaklaşık %30 zam!

Bu sözleşmeyle birlikte belediye çalışanlarımıza yaklaşık %30 oranında zam gerçekleştirmiş olduk. İşçilerimiz ülkemizin gelişimi için en önemli kişilerdir, işte bu sebeple her zaman, her koşulda Pınarhisar Belediyesi işçilerimizin yanında olduk, emekten yana olduk. Bu zor günlerde personelimizin gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, ilçemizin gelişimi noktasında döktükleri alın teri için şükranlarımı sunuyorum. Pınarhisar Gelişiyor.” dedi.

Bir cevap yazın