3 Temmuz 2021

Pilotu yakan pozlar!

Pilotu yakan pozlar

Pilotu yakan pozlar! Eski +18’lik film yıldızın, “Pilotun kucağına oturduk ve uçağı birlikte kullandık. 40 kadar sigara içtik ve güzel bir alkol servisi vardı.” sözleri pilotu işinden etti.

Pilotu yakan pozlar! Eski bir +18’lik film oyuncusu olan Chloe Mafia, aynı zamanda yurtdışındaki pek çok televizyon şovundaki sansasyonel hareketleriyle tanınıyor. En son X-Factor’e katılma talebinin reddedilmesiyle hafızalarda kalan Mafia, Kuveyt Havayolları’nda büyük bir krize yol açtı.

Evli olduğu bilinen bir pilotun eski +18’lik film oyuncusu Chloe Mafia ve arkadaşlarını kokpite alarak uçuş sırasında parti yapması büyük yankı uyandırmıştı. Olayın fotoğrafları sosyal medyada defalarca paylaşılmış ve herkes bu gizemli pilotun kim olduğunu merak etmişti. Hatta sonrasında olayın bir de videosu olduğu öğrenilmiş ve video da yine sosyal medyada “Alemci pilot” başlığıyla paylaşım rekorları kırmıştı.

Kızları kokpite aldığı için değil

Sonunda Kuveyt Havayolları pilotun lisansını iptal etme kararı aldı. Sebebi ise doğrudan kokpitte verdiği partiyle ilgili değildi. Pilot yaptığı hareketle 11 Eylül saldırılarından sonra bütün havayollarında alınan genel güvenlik kararlarını ihlal ettiği için lisansından oldu.

Bir cevap yazın