4 Temmuz 2021

ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI AÇIKLANDI

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programını açıkladı. Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen program 24 Kasım Pazartesi günü, saat 10.30’da Hükümet Konağı önünde çelenk sunumu ile başlayacak. Program saat 11.00’de Lüleburgaz Halk Eğitim Merkezi’nde devam edecek.

Halk Eğitim Merkezinde devam edecek program, saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın ve gelen kutlama mesajlarının okunması ile başlayacak.

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin’in Günün anlam ve önemini belirten konuşması, Emekli öğretmenler adına yapılacak konuşma, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi, Şiir yarışması birincisinin eserini okuması, Öğretmenler korosunun gösterisi, Kompozisyon yarışması birincisinin eserini okuması, “Öğretmenler Kutsaldır” isimli tiyatro gösterisinin sunulması ile devam edecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, emekli öğretmenlere Plaket ve Hizmet Şeref Belgelerinin verilmesi, kutsal göreve yeni başlayan öğretmenler adına yapılacak konuşma ve göreve yeni başlayan genç öğretmenlerin yemin töreni ile program sona erecek.

Bir cevap yazın