7 Haziran 2021

Müteahhitin Cesedi Otomobilde Bulundu!

Müteahhitin Cesedi

Müteahhitin Cesedi Otomobilde Bulundu! Tekirdağ’da müteahhitlik yapan 34 yaşındaki Fatih Güventürk’in cesedi otomobilin içinde bulundu. Müteahhitin arkadaşını cep telefonundan görüntülü olarak arayarak vurulduğunu söylediği öğrenildi.

Müteahhitin Cesedi Otomobilde Bulundu! Güventürk’ün cansız bedeni Muratlı’da otomobilinin içinde karnından silahla vurulmuş halde bulunduğu öğrenildi. Güventürk’ün bir arkadaşını cep telefonundan görüntülü arayarak, “Vuruldum Tekirdağ yolundayım bana yardım et” diyerek yaralandığını gösterdiği belirtildi. Güventürk’ün telefonla ulaştığı arkadaşı, derhal 155 Polis İmdat hattını arayarak, arkadaşının durumunu söyledi. İhbar üzerine Tekirdağ polisi tüm bölgelerde arama yaptı.  Güventürk’ün telefon sinyalinin Muratlı ilçesinden geldiğini belirleyen polis, aramaları bu bölgede daha da arttırdı.

Polis sabaha kadar tüm bölgeyi aradı, ancak bir sonuç alamadı. Sabah saatlerinde Müsellim Köyü yolu üzerinden geçen bir vatandaş aracın içinde bir kişinin hareketsiz olduğunu görüp durumu jandarmaya bildirdi. Araç içinde yapılan aramada Güventürk’ün cansız bedenine ulaşıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın