28 Haziran 2021

Murat Gerenli: “Personelimize Saldırı Kabul Edilemez”

luleburgaz-belediyesi-kavga

luleburgaz-belediyesi-kavga

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Belediye binasında gerçekleşen personele saldırı ile ilgili açıklamada bulundu. Belediye Başkan Gerenli saldırının ardından yaptığı açıklamada: “Personelimize Saldırı Kabul Edilemez.” dedi.

Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen saldırı olayının kabul edilemez olduğunu dile getiren Başkan Gerenli, “Lüleburgaz halkımız için çalışan mesai arkadaşlarımıza yapılan saldırıyı kınıyorum. Üzüntü verici olayın sonuna kadar takipçisi olacağız.” diye konuştu.

Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası’nda önce vezne görevlisine tokat atan, ardından çıkan arbedede kadın güvenlik görevlisine yumruk atan saldırgan B.P’ye Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli sert tepki gösterdi.

“Asla kabul edilemez, takipçisi olacağız”

Vezne görevlisine atılan tokatla ve belediyenin kadın güvenlik görevlisine atılan yumruğun kendisini çok üzdüğünü ifade eden Başkan Gerenli şu ifadeleri kullandı: “Bu olay asla kabul edilemez. Bu durumun hukuki olarak sonuna kadar takipçisi olacağız. Karşısında babası yaşındaki insana ve daha da önemlisi olayı engellemeye çalışan kadın güvenlik görevlisine saldıran şahsın davranışını esefle kınıyorum.”

Bir cevap yazın