28 Haziran 2021

Mahalle Muhtarları ile Buluştu

mahalle-muhtarlari-ile-bulustu

Mahalle Muhtarları ile Buluştu! İlçelerde gerçekleştirdiği Mahalle Muhtarları ile buluşmalarına devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ilçesine bağlı Önerler, Muhittin, Reşadiye, Şeyhsinan ve Cumhuriyet mahalle muhtaları ile bir araya geldi.

Başkan Kadir Albayrak, Çorlu ilçesine bağlı Önerler Mahallesi Muhtarı Yusuf Yıldırım, Muhittin Mahallesi Muhtarı Zöhrecan Gözaydım, Reşadiye Mahallesi Muhtarı Yelda Tuncer, Şeyhsinan Mahallesi Muhtarı Salim Sarıer ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Fatma Ayaz ile bir araya gelerek, Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal mahallelerde gerçekleştireceği çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kaliteli hizmet anlayışıyla devam edeceğiz

Toplantıda TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı çalışanları da yer aldı. Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’nin mahallelerde gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında muhtarlarla görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Albayrak, “Muhtarlarımızın, mahalleleri hakkındaki talep ve önerilerini dinledik. Bizler şehrimiz ve vatandaşlarımız için daima kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın