30 Kasım 2020

LÜLEBURGAZSPOR’UN YENİ BAŞKANI KENAN VAR!

luleburgazsporun-yeni-baskani-kenan-var

Lüleburgazspor’a 5 yıl hizmet eden Şenol Turan, kulüp binasında gerçekleştirilen kongrenin ardından görevini Lüleburgaz Ticaret Odası Başkanı Kenan Var’a devretti.

Lüleburgazspor’un yeni başkanı Kenan Var! Kulüp binasında gerçekleştirilen kongrede Şenol Turan’ın yerine göreve gelen yeni başkan, Kenan Var oldu.

“Yaşasın Lüleburgazspor mücadelemiz!”

Şenol Turan kongreyle ilgili olarak, “Yaklaşık beş yıldır onurla şeref’le gururla başkanlığını yaptığım Lüleburgazspor’u bu akşam yaptığımız kongre neticesinde sonlandırmış durumdayım. Başkanlık süresince benimle birlikte görev yapan yönetim kurulu arkadaşlarıma, bizlere maddi manevi destek veren Lüleburgazspor sevdalılarına ve büyük Lüleburgazspor taraftarlarına sevgi saygılarımla birlikte şükranlarımı sunuyor, hakkım var ise Lüleburgazspor’a helal ediyorum. Yaşasın Lüleburgazspor mücadelemiz.

Hepimiz aynı yoldayız

Lüleburgazspor Başkanı Kenan Var yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hayırlı uğurlu olsun. Hepimiz bir yolda yürüyoruz. Bu görevi aldık. Hasan Al sayesinde bizler toplandık. Hasan’a sordum bizler Burgazlıyız ama sen değilsin mücadelen neden? Borçsuz takım alalım demişlerdi. Hasan bana benim işi Burgazla, Burgaz’ı alırsanız gelirim dedi.”

Taraftar temsilcisi Ali Boz ve Erkan Boyacı’nın konuşmalarıyla kongre sona eridi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın