4 Temmuz 2021

LÜLEBURGAZSPOR’DAN TEŞEKKÜR

Lüleburgazspor Kulüp Başkanı Metin Açıkgöz, Kulüp Müdürü Oğuz Karakuz ile birlikte 10 Aralık Çarşamba günü AK Parti Kırklareli eski İl Başkanı Avukat Ahmet Zeki Kılavuz’u ziyaret etti. Ziyarette eski borçların yapılandırılması konusundaki destekleri için teşekkür edildi.

Lüleburgazspor’un geçmiş dönemlerden kalma vergi borçlarının yapılandırılmasında katkısı olan Avukat Ahmet Zeki Kılavuz’a Lüleburgazspor adına teşekkürlerini ileten Başkan Açıkgöz, “2000’li yıllardan kalma kulüp borcu yaklaşık 550 bin TL’dir. Lüleburgazspor ve Ahmet Zeki Kılavuz’un teşvikleri ile gerçekleşen çalışmalar kapsamında eski dönem yöneticilerinden 105 kişiye ulaşılmış ve %80 sonuç alınmıştır. Aralık Ayı sonuna kadar da tüm borcun yapılandırılmasının tamamlanacağı düşünülmektedir. Lüleburgazspor Kulübü olarak bize maddi manevi destek veren Ahmet Zeki Kılavuz’a ve desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Cemalettin Yılmaz sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Lüleburgazspor’a sahip çıkılması gerektiğini ve bu konuda her türlü desteği vereceğini belirten Ahmet Zeki Kılavuz Lüleburgazspor’a başarılar diledi.

Bir cevap yazın