7 Haziran 2021

“Lüleburgaz’ın Geleceğine Sahip Çıkın”

Lüleburgaz'ın Geleceğine Sahip Çıkın

“Lüleburgaz’ın Geleceğine Sahip Çıkın”Cumhuriyet Halk Partisi Lüleburgaz İlçe Örgütünde başlayan Delege seçimlerinde, ilginç ve kafa karıştıran gelişmeler yaşanması üzerine gözler Cumhuriyet Halk Partisine çevrildi.

“Lüleburgaz’ın Geleceğine Sahip Çıkın” Lüleburgaz CHP İlçe Başkanı Özgür Kaya Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Özgür Kaya konu üzerine açıklama yaptı. Kaya yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Geçtiğimiz Pazar günü başlayan delege seçimleriyle birlikte güç ve imkan sahiplerinin Lüleburgaz’da CHP yi dizayn etmeye çalıştıklarına şahit olduk. Tansiyonun ve gerilimin yükseldiği delege seçimlerinde Kırklarelindeki tüm siyasiler güçlerini ve imkanlarını birleşterek mahallelere müdahale etmeye başladı. Bu duruma izin vermeyeceğiz. Parti içerisinde yarattığımız özgürlük ortamını kendi siyasi menfaatleri için kullanmaya çalışanlara karşı, bütün mahallelerde BEYAZ listeler çıkartacak ve Lüleburgaz’ın aydınlık geleceği için mücadele edeceğiz.

Siyaseti asla kirletmeyecek, belden aşağı vurmayacak, beyaz listelerle CHP örgütün ve Lüleburgaz halkının gücünü ortaya çıkartacağız. Partiyi kuşatmaya çalışan ve bizi yok etmeye çalışan, karşımızdakilerin güçlerini ve sahip oldukları imkanlarını biliyoruz. Hepimizin çocukları var ve hepimizin gelecekle ilgili hayalleri ve umutları var, baskı ve tehdit altında oy kullanan üyelerimizin durumu anlıyor ve saygı duyuyoruz. Bunun için de işi, aşı ve ekmeği ile TEHDİT EDİLEN, baskı altında tutulan üyelerimize buradan çağrı yapıyorum,. Size söylenen kırmızı, mavi, sarı her ne renkse, sizin ellinize tutuşturulan hangi oy pusulası ise, onunla sandığa gidin ve zarfın içine beyaz pusulayı da koyarak GEÇERSİZ OY kullanın.

“Kendi geleceğinize ve Lüleburgaz’ın geleceğine sahip çıkın”

Bizler Lüleburgaz’ın tertemiz ve aydınlık yarınları için, yeni bir tarih yazmak için herkese ve her şeye karşı, kimse ile pazarlık yapmadan, rakı sofralarında ittifaklar kurmadan, BEYAZ LİSTELERLE aydınlık bir geleceğe doğru ALNIMIZ AÇIK BAŞIMIZ DİK yürümeye devam edeceğiz. Tarih bizim teslim olduğumuzu hiç yazmadı bu günde TESLİM OLMAYACAĞIZ son pusula açılana, son oy kullanılana kadar mücadele edecek ve kurulan tüm kirli ittifakları mutlaka yeneceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi cephelerde kurulmuş, yokluklarla bir vatan kurtarmış ve yoktan bir devlet kurmuş bir partidir. Her CHP üyesi bir Kuvva-i milliyecidir. Bu gün bizlerde partimizi ve ülkemizi korumak için, her türlü zorluğun üstünden gelmek, Atatürk gibi mücadele etmek zorundayız” dedi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın