15 Nisan 2021

LÜLEBURGAZ’DAKİ DAVADA KARAR!..

Lüleburgaz'daki davada karar verildi

Lüleburgaz'daki davada karar verildi

Lüleburgaz’da bir eğlence mekanı çıkışında yaşanan olayla ilgili olarak hakim karşısına çıkan 4 sanık için karar verildi.

Lüleburgaz’da İki kişi arasında çıkan silahlı kavgaya karışarak bir kişiyi “canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme” suçlamasıyla hakim karşısına çıkan 4 sanık için 15’er yıl hapis cezası verildi.

Lüleburgaz’da eğlence mekanı çıkışında, iki kişi arasında çıkan silahlı kavgaya karışarak bir kişiyi “canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme” suçlamasıyla hakim karşısına çıkan 4 sanık 15’er yıl hapis cezasına çarptırıldı.

MÜEBBET HAPİS

Kırklareli Ağır Ceza Mahkemesinde, Lüleburgaz’da yaşanan olayda Levent Güldür ve Ferdi Aydın’ın öldürülmesiyle ilgili olarak görülen duruşmaya, müebbet hapis cezası istemiyle “canavarca hisle veya eziyet çektirerek adam öldürme” suçundan tutuklu bulunan sanıklar Kenan T, Ferdi Ş, İbrahim G, İlkay O. ve avukatları katıldı.

 OLAY NASIL OLMUŞTU?

Lüleburgaz Yeni Mahallesi Fatih Caddesi’nde bir eğlence mekanının çıkışında Levent Güldür ile Ferdi Aydın arasında çıkan kavgada, Aydın silahla yaralanmış, Güldür ise bıçaklanmıştı. Kavgaya karıştığı söylenen Ferdi Ş, İbrahim G, Kenan T. ve İlkay O’nun da Aydın’ı darp ettiği iddia edilmişti.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın