15 Nisan 2021

LÜLEBURGAZ’DA DELİNATÖRLER DİKİLDİ!..

Lüleburgaz'da delinatörler dikildi

Lüleburgaz'da delinatörler dikildi

Lüleburgaz’da belirli noktalara delinatörler dikildi. Lüleburgaz İlçe Trafik Komisyon Başkanlığı tarafından oluşturulan Alt komisyon kararı ile İstasyon Caddesinde Ordu Evi’nin bulunduğu kısımlara araç parkını engellemek için cadde üzerinde ordu evinin bulunduğu kısımlara tek aracın geçeceği şekilde delinatör çakılması çalışmaları başladı.

Lüleburgaz Belediyesinden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı: “65.Mknz. Piyade Tugay Komutanlığı tarafından Tugay Komutanlığı bünyesinde bulunan İstasyon Caddesi Ordu Evi önünde araç park yasağı ve park edilmez levhaları bulunmasına rağmen park yapılmaz levhalarının bulunduğu yere park eden araçların bulunduğu ve park eden araçların Ordu Evi çevresinde güvenlik zaafiyeti meydana getirdiğini belirtip gerekli düzenlemenin yapılması talep edildi.

Lüleburgaz İlçe Trafik Komisyon Başkanlığı tarafından İstasyon Caddesi üzerinde Ordu Evinin bulunduğu kısımlara cadde üzerinde araç parkını engellemek için caddenin ortasından bariyer ve delinatör ile yol ortadan bölünerek araç parkının engellenmesine oy birliği ile karar verildi. Aynı karar doğrultusunda Ordu Evi’nin bulunduğu kısımdan itibaren, Fatih Caddesi’nin ve Emrullah Efendi Caddesi’nin kesiştiği noktaya da sabit delinatör çakılması çalışmaları başladı.”luleburgaz-delinatorluleburgaz-delinator-1

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın