28 Haziran 2021

Lüleburgaz TSO’dan Vize‘de Uzaktan Eğitime 40 Adet Tablet!

luleburgaz-ltsodan-vizede-uzaktan-egitime-40-tablet

luleburgaz-ltsodan-vizede-uzaktan-egitime-40-tablet

Lüleburgaz TSO’dan Vize’de Uzaktan Eğitime 40 Adet Tablet! Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) öncülüğünde başlatılan tablet kampanyası kapsamında Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 40 adet klavyeli tablet bilgisayar imzalanan protokol ile Vize Kaymakamlığına Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne iletilmek üzere teslim edildi.

Vize Kaymakamlığındaki imza programına Vize Kaymakamı Elif Canan Tuncer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar Lüleburgaz TSO Meclis Başkanı Aytaç Aksoy, Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli ve Meclis Üyesi Cengiz Arda ile birlikte katıldı.

vize-tablet-kampanyasi

40 tablet temin edildi

Konuyla ilgili açıklamada bulunan LTSO Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli şu açıklamayı yaptı:” Lüleburgaz’da 100 adet klavyeli tablet bilgisayar desteğimizden sonra Vize de olan öğrencilerimizin Pandemi nedeniyle online eğitimde ihtiyaçlarını karşılamak üzere Meclis Başkanımız Aytaç Aksoy’un önerisi ile 20 adet kendisi, 10 adet şahsım ve 10 adette Odamız Bütçemizden olmak üzere Vize ilçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere toplam 40 adet tabletin teminini sağlayarak Vize Kaymakamımıza Milli Eğitim Müdürlüğe iletilmek üzere teslim ettik.

Kardeşlerimizin eğitim hayatlarında başarılar dilerim.”

Bir cevap yazın