28 Haziran 2021

Lüleburgaz İlçe Nüfus Müdürlüğü Yenilendi!

luleburgaz-ilce-nufus-mudurlugu-yenilendi

luleburgaz-ilce-nufus-mudurlugu-yenilendi

Lüleburgaz İlçe Nüfus Müdürlüğü turuncu ofis projesi kapsamında yeni konseptiyle hizmet vermeye başladı. Lüleburgaz İlçe Nüfus Müdürlüğü İçişleri Bakanlığının turuncu ofis projesi kapsamında yenilenerek 01 Mart 2021 Pazartesi günü itibariyle yeni konseptiyle hizmet vermeye başladı.

Türkiye genelinde günlük yaklaşık 200.000 vatandaş nüfus müdürlüklerinden hizmet alıyor. Sahip oldukları iş yükü nedeniyle yenilenme ve iyileştirme çalışmalarının yapılması gereken nüfus müdürlükleri bulunuyor. Hizmet kalitesi ve vatandaş memnuniyetini arttırmak amacıyla nüfus müdürlüklerinde yenileme çalışmaları yapılıyor.

Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti

Valilikten de konuyla ilgili şu bilgilendirme yapıldı: “Bu çalışmalar kapsamında vatandaşlarımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak üzere “Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti” oluşturulmuştur. Konsept Nüfus Müdürlüğü uygulaması ile; Çağdaş, konforlu, kurumsal kimliğin ön planda tutulduğu yeni çalışma alanları tasarlanmıştır.

Konsept Nüfus Müdürlüğü tasarlanırken; Vatandaşlarımızın doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilecekleri bir danışma alanı, Çalışma alanının içerisinde konumlandırılan bekleme alanları, Bölmeler ile birbirinden ayrılmış, ergonomik ve estetik başvuru masaları kullanılmıştır.

Halkımız hizmetin en iyisine layıktır.

Her şey Kırklareli için…”

Bir cevap yazın