28 Haziran 2021

Lüleburgaz Belediyesinde Koronavirüs vakası!

Lüleburgaz Belediyesinde koronavirüs vakası

Lüleburgaz Belediyesinde Koronavirüs vakası! Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgın COVID-19 (Koronavirüs) her yerde yayılmaya devam ediyor.

Lüleburgaz Belediyesinde çalışan bir personelde koronavirüs vakasına rastlandığına dair Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli tarafından açıklama yapıldı. Lüleburgaz Belediyesinde görev yapan bir personelin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Lüleburgaz Belediyesi resmi internet sitesinde personel ve personelle teması bulunan 7 personelin 14 gün karantinaya alındığı ifade edildi.

Evlerinde karantinada olacaklar

Başkan Murat Gerenli koronavirüs vakasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Lüleburgaz İlçe Sağlık Müdürlüğü ile hemen irtibata geçildi. Müdürlükten filyasyon ekibi arkadaşlarımız geldi. Risk gruplarına göre yüksek risk grubu oluşturan arkadaşlarımız izolasyon amacıyla evlerinde karantinada olacaklar. Arkadaşlarımız bundan sonraki işlemlerinde 14 günlük karantina süresi boyunca evden çalışmaya devam edeceklerdir. Diğer çalışanlarımız açısından da tedbirleri takip ederek, uygulamaya devam ediyoruz. İlçe Sağlık Müdürlüğü ile irtibat halindeyiz. Kontrolleri ve tedbirleri uygulamaya devam ediyoruz.”

Başkan Gerenli, koronavirüse karşı her türlü tedbirin alındığını ve koronavirüse karşı alınan önlemlerin aralıksız olarak devam edeceğini ifade etti.

Bir cevap yazın