28 Haziran 2021

Lüleburgaz Belediyesinde Bu Hafta Hangi İhale Var?

luleburgaz-belediyesinde-bu-hafta-hangi-ihale-var

luleburgaz-belediyesinde-bu-hafta-hangi-ihale-var

Lüleburgaz Belediyesinde Bu Hafta Hangi İhale Var? Açık ihale şeklinde gerçekleşecek olan mal alımı işi 19 Kasım Perşembe günü saat 10’da Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası’nda düzenlenecek.

Lüleburgaz Belediyesi bu hafta akaryakıt ürünleri alımı ihalesi gerçekleştirecek. Eylül ayından bu yana şeffaf belediyecilik anlayışıyla ihaleleri kamuoyuna açık bir şekilde sosyal medya hesabından canlı yayınlayan Lüleburgaz Belediyesi’nde bu hafta tek ihale gerçekleşecek. Lüleburgaz Belediyesi, 2021 yılı için akaryakıt ürünleri alımı işi ihalesine çıkacak.

170 bin litre motorin ve 10 bin litre benzin

Açık ihale usulüyle gerçekleştirilecek mal alımı ihalesi 19 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. 170 bin litre motorin (10PPM) ve 10 bin litre kurşunsuz benzin (95 oktan) alımını içeren ihale gerçekleştiğinde 1 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasındaki akaryakıt kullanımı için geçerli olacak. Youtube üzerinden canlı yayınlanacak ihaleyle ilgili ayrıntılı bilgilere ise https://ekap.kik.gov.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın