28 Haziran 2021

Lüleburgaz Belediyesi Yardımları İzmir’e Gönderiyor!

luleburgaz-belediyesi-yardimlari-izmire-gonderiyor

Lüleburgaz Belediyesi yardımları İzmir'e gönderiyor.

Lüleburgaz Belediyesi Yardımları İzmir’e Gönderiyor! Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından ülke genelinde olduğu gibi Lüleburgaz Belediyesi de harekete geçti.

Depremde en çok zarar gören yerlerden İzmir için ülke genelinde yardım kampanyaları düzenlendi. Pek çok özel ve kamu kurumu hızla yardım kampanyası başlattı. Lüleburgaz’da da Lüleburgaz Belediyesi yardımları 3 Kasım saat 17.00’ye kadar topladı ve toplanan yardımlar 3 Kasım gecesi İzmir‘e gönderilmek üzere yardım tırına yükledi.

Lüleburgaz Belediyesi Yardımları İzmir’e Ulaştıracak

İzmir’e gönderilen yardım tırıyla ilgili Belediyeden şu açıklama yapıldı: “İzmir için başlattığımız yardım kampanyasında toplanan yardımlar depremzedelere ulaştırılmak üzere az önce yola çıktı. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için adeta seferber olan başta Lüleburgazlı hemşehrilerimiz olmak üzere, Büyükkarıştıran, Vize, Kaynarca, Pınarhisar ve Kırıkköylü yardımseverlere teşekkür ederiz. Emanetlerinizi en kısa sürede yerine ulaştıracağız.”

Yardımlar, Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası, Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA) ve Lüleburgaz Yıldızları Motosiklet Bisiklet Akademisinde (LYMBA) toplanmıştı.

Bir cevap yazın