28 Haziran 2021

Lüleburgaz Belediyesi Yardım Kampanyası Başlattı!

luleburgaz-belediyesi-yardim-kampanyasi

Lüleburgaz Belediyesi yardım kampanyası

Lüleburgaz Belediyesi Yardım Kampanyası Başlattı! Lüleburgaz Belediyesi İzmir’de meydana gelen depremin ardından depremzedelerin yaralarını sarmak için yardım kampanyası başlattı.

Belediye tarafından yapılan açıklamada yardım kampanyasının, hava şartları nedeniyle bir an önce İzmir’e ulaşması gerektiği için 3 Kasım saat 17.00‘ye kadar süreceği ifade edildi. An itibariyle 80 den fazla vatandaşın hayatını kaybettiği deprem bölgesine yurdun dört bir yanından yardım kampanyası başlatıldı.

Ülkenin pek ok yerinde olduğu gibi Lüleburgaz’da da belediye İzmir’e yardım kampanyası başlattı. Yardımların 3 Kasım saat 17.00’ye kadar yardım toplama yerlerine ulaştırılması gerektiği ifade edildi. İhtiyaç duyulan malzeme listesi ise şöyle sıralandı: Bebek bezi, hijyenik ped, maske, dezenfektan, kullanılmamı battaniye ve uyku tulumu.

Lüleburgaz Belediyesi yardım kampanyası yardım toplama yeleri

Lüleburgaz’daki vatandaşların ihtiyaç duyulan malzemelerini 3 Kasım saat 17.00‘ye kadar, Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası, Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi, Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA), Lüleburgaz Yıldızları Motosiklet Bisiklet Akademisi (LYMBA)‘ne ulaştırabileceği belirtildi.

Bir cevap yazın