28 Haziran 2021

Lüleburgaz Belediyesi Haftalık Pandemi Raporu Yayınlandı!

luleburgaz-belediyesi-haftalik-pandemi-raporu

luleburgaz-belediyesi-haftalik-pandemi-raporu

Lüleburgaz Belediyesi Haftalık Pandemi Raporu Yayınlandı! Lüleburgaz Belediyesi şeffaf belediyecilik doğrultusunda her hafta duyurduğu haftalık pandemi raporu yayınlandı.

Raporla ilgili belediyeden şu açıklama yapıldı: “Şeffaf belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği çalışmaları her hafta duyuran Belediyemizin “Haftalık Pandemi Raporu” yayınlandı. Korona virüsle mücadele kapsamında Mart ayından bu yana yüzlerce aileye nakdi destek sağlayan Belediyemiz 21-25 Aralık tarihleri arasında 16 aileye daha nakdi destekte bulundu.

2 bin 440 konteyner dezenfekte edildi

Vatandaşın yanında yer almak için tüm imkanlarını seferber eden Belediyemiz bu süreçte 173 litre dezenfektan, 13 bin 296 adet maske, 3 bin adet eldiven kullandı. Maskeler personelin kullanımının yanı sıra pazar yerleri ve belediye binası girişinde maskesi olmayan vatandaşlara dağıtıldı. Tüm bunlarla birlikte Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekipler 171 adet iş yerini denetime tabi tutarken, Temizlik ve Çevre Müdürlüğümüze bağlı ekipler de kent genelindeki 2 bin 440 konteyneri dezenfekte etti.”

Bir cevap yazın