4 Aralık 2020

Kitap fuarına rekor katılım!

kitap-fuarina-rekor-katilim

Kitap fuarına rekor katılım! Saray Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da TÜYAP Kitap Fuarı’na rekor bir okur kitlesiyle katılım sağladı.

Kitap fuarına rekor katılım! Çoğunluğu öğrencilerden oluşan bin kişinin üzerinde bir okuyucu kitlesiyle edebiyat dünyasının kalbine yolculuk eden Saraylılar gün boyu fuarda kitaplarla ve yazarlarla buluşacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban Saray’ın kültürle, sanatla ve edebiyatla büyüyen bir nesil yetiştirmek istediklerini belirterek şu şekilde konuştu: “Göreve geldiğimiz ilk dönemden beri kitap fuarı gezilerimizi her yıl daha da büyüterek sürdürdük. Trakya’daki en büyük katılımı sanıyorum ki Saray olarak biz sağlıyoruz.

Bu çocuklarımız kitapların dünyası ile yetişecek. Hepsi pırıl pırıl birer kitap dostu olacak, ufku açılan bu çocuklarımızın tümünün üniversite mezunu olduğunu göreceğiz. Kitaplarla, kültürle büyüyen çocuklarımızın çok iyi yerlere geldiğine tanıklık etmiş kişileriz. Saray’ın çocukları her şeyin en güzeline layıktır. Onları aydınlık bireyler olarak yetiştiren ailelerini ayrıca kutluyorum.”

  1. Uluslararası İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı 18 Kasım 2018 Pazar günü (bugün) son kez kapılarını kitap dostlarına açıyor. Saray Belediyesi önümüzdeki yıl da her yıl olduğu gibi Saray halkını kitapların dünyasıyla buluşturmaya devam edecek. (Saray Belediyesi)

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın