7 Haziran 2021

Kırklareli’nde iç çamaşırı hırsızlığı!

kirklarelinde-ic-camasiri-hirsizligi

kirklarelinde-ic-camasiri-hirsizligi

Kırklareli’nde iç çamaşırı hırsızlığı! Kırklareli’nde meydana gelen hırsızlık olayında bay ve bayan iç çamaşırları çalındı. Çalınan malzemelerin sahibi kocasından şüpheleniyor!

Kırklareli’nde meydana gelen hırsızlık olayı alışılagelmişin dışında oldu. Bu kez ne bir teyp, ne bir market malzemesi ne de teknolojik bir eşya bu kez iç çamaşırı hırsızlığı olayı yaşandı. Bir iş yerinin deposuna giren hırsız, 20 bin liralık bay-bayan iç çamaşırı çaldı.

Şikayette bulunan iş yeri sahibi, olayı ayrılma aşamasında olduğu ve pazarda iç çamaşırı satan kocasından şüphelendiğini öne sürdü. Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde meydana gelen olay bir iş yerinin deposunda gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, A.T. kendisine ait iş yerinde hırsızlık olayının meydana geldiği şikayetiyle polise başvurdu. A.T. polise verdiği ifadede, iş yerinin deposundan yaklaşık 100 poşet iç çamaşırı çalındığını ve her poşetin içinde 12 adet bay-bayan karışık iç çamaşırının bulunduğunu, bunun yanı sıra 50 poşet çorapta çalındığını ifade etti.

Kocasından şüpheleniyor

İş yerinin deposundan çalınan malzemelerin 20 bin TL değerinde olduğunu belirten A.T., ayrılmak üzere olduğu ve pazarda iç çamaşırı satan kocası G.T.’den şüphelendiğini belirtti. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın