7 Haziran 2021

Kırklareli’nde Canlı Hayvan Satış Tesisleri Açıldı

Canlı Hayvan Satış Tesisleri

Kırklareli’nde Canlı Hayvan Satış Tesisleri Açıldı! Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Canlı Hayvan Satış Tesislerinin Açılışına Katıldı…

Kırklareli’nde Canlı Hayvan Satış Tesisleri Açıldı! Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, 11 Eylül 2017 Pazartesi günü, Kırklareli Ticaret Borsası Canlı Hayvan Satış Tesislerinin açılışına katıldı.

Programda Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler, Kırklareli Ticaret Borsası Canlı Hayvan Satış Tesislerinin açılışını gerçekleştirerek hayırlı olmasını dilediler.

Yapılan açılış konuşmalarının ardından, protokol üyelerine plaket taktimi gerçekleşti.

-Vali ÇİFTÇİ, “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Törenine Katıldı”…

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi ve beraberindekiler Ticaret Borsası Canlı Hayvan Satış Tesislerinin açılışı sonrasında, Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezinde gerçekleşen “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Törenine” Katıldı.

Gerçekleşen törende yapılan konuşmaların ardından, Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi,  Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından en çok gelir ve kurumlar vergisi ödeyen müteşebbislere ödülleri verildi.

Ödül Töreni sonrasında Vali Orhan Çiftçi ve beraberindekiler Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kırklareli Sosyal Bilimler Lisesi’nin temsili açılışını gerçekleştirdiler.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın