28 Haziran 2021

Kırklareli’nde Cadde ve Sokaklar Dezenfekte Ediliyor!

kirklarelinde-cadde-ve-sokaklar-dezenfekte-ediliyor

kirklarelinde-cadde-ve-sokaklar-dezenfekte-ediliyor

Kırklareli’nde Cadde ve Sokaklar Dezenfekte Ediliyor! Kırklareli Belediyesi ekipleri tarafından sokağa çıkma kısıtlamasında cadde ve sokaklar yıkanarak dezenfekte edilmeye devam ediyor.

Koronavirüs salgını nedeni ile hafta sonu gerçekleştirilen sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen ekipler, cadde ve sokaklarda yıkama ve dezenfekte çalışmaları başlattı. Dezenfektanlar ile yıkanan cadde ve sokakların yanı sıra çöp konteynerleri de dezenfekte edildi.

Üzerimize düşeni yapıyoruz

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgelerde çalışma yapan ekipler, program dahilinde bu çalışmaların devam edeceğini aktardılar. Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, salgın başından bu yana çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Salgının başından bu yana belediye olarak üzerimize düşün çalışmaları yapmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Mesai saati gözetmeksizin ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyorlar. Caddeler, sokaklar, apartmanlar, parklar, bahçeler kentin her noktasını dezenfekte ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da ricamız maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalarıdır.” dedi.

Bir cevap yazın