28 Haziran 2021

Kırklareli Belediyesinde Koronavirüs Vakası!

kirklareli-belediyesinde-koronavirus-vakasi

kirklareli-belediyesinde-koronavirus-vakasi

Kırklareli Belediyesinde Koronavirüs Vakası! Kornavirüs son zamanlarda yine hızla yayılmaya başladı. Mutasyonlu koronavirüs de ülkemizde pek çok yerde görülüyor. Hem mutasyonlu olan hem de mutasyonlu olmayan virüs tüm kentlerde hala etkisini gösteriyor.

Kırklareli Belediyesi de virüsün yayılma hızına karşı alınacak önlemlerin zorunluluğuna dikkat çekti. Belediyede de vakaların artmasının ardından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Corona virüs salgını, alınan tüm önlemlere karşın yayılma hızı ek kısıtlayıcı kararlar almayı zorunlu hale getirmiştir. Ülkemiz genelinde corona vakalarında görülen artış maalesef Kırklareli ve Belediyemiz çalışanları arasında da endişe verici boyutlara ulaşmıştır.

Ek önlemlere ihtiyaç var

Olası olumsuz gelişmelerden korunmak amacıyla belediyemiz bünyesinde ek önlemlere ihtiyaç duyulmuştur. Vatandaşlarımızın zorunlu olmadıkça fatura, dilekçe vb. işlemlerini online sistem üzerinden yapmaları, tüm ziyaretlerini randevulu olarak gerçekleştirmelerini rica ederiz.

Online İşlemler İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın