28 Haziran 2021

Keşan’a OSB Kurulacak! Yeni İş Kapıları Açılacak!

kesana-osb-kurulacak

kesana-osb-kurulacak

Keşan’a OSB Kurulacak! Keşan Belediyesinden yapılan açıklamaya göre imzalar atıldı. Şehrin ekonomini canlandıracak OSB kurulumu için kısa bir süre kaldı.

Keşan Gıda OSB ile ilgili Belediyeden şu açıklama yapıldı: “Edirne valimiz Ekrem Canalp Başkanlığı’nda imzalarımızı attık; Edirne 2. noterliğimize teslim ettik. Keşan’ımız Trakya’da üretim ve ticaretin başkenti olacak.

Keşan kazanacak

Şehrimizin ekonomisi canlanacak, Keşan’ımız ve vatandaşımız kazanacak. Üreten ve istihdam ağlayan OSB‘de bacaların tütmesine çok az kaldı. Her şeyin en iyisine layık Keşan’ımıza OSB de çok yakışacak. Keşan Belediyesi OSB konusunda her zaman üzerine düşenin fazlasını yapacak söz veriyoruz

Yeni iş kapıları açılacak

Keşan Gıda OSB ile gençlerimize yeni iş kapılarının açılmasını, tarımdan elde edilen ürünlerin yerinde kazancının sağlanmasını ve halkımızın refahının artmasını hedefliyoruz. Keşan Gıda OSB ile şehrimizde, katma değerli ürünler üretilecek, bu ürünler tüm Türkiye’ye hatta dünyaya pazarlanacak, kalıcı bir istihdam ve refah artışı sağlanacak.”

Bir cevap yazın