28 Haziran 2021

Kaynarca Belediyesi vatandaştan rica etti!

kaynarca-belediyesi-vatandastan-rica-etti

Kaynarca Belediyesi vatandaştan rica etti! Kaynarca Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgın koronavirüs nedeniyle vatandaşlardan bazı ricalarda bulundu.

Belediye tarafından yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi: “Covid-19 koronavirüs pandemisi nedeni ile Mart ayından bu yana hem dünyada hem de ülkemizde çok büyük acılar yaşandı. Binlerce insan hayatını kaybetti ve her gün yeni vakalar ortaya çıkıyor. Özelikle talimat ve kurallara uyulmaması nedeniyle son dönemde vaka sayılarında çok hızlı bir artış yaşanmaktadır. Kaynarcamızda bugün itibari ile yok denecek kadar az vaka vardır ancak bu durum vakaların artmayacağı anlamına gelmemektedir.

Çok önemli bir döneme giriyoruz

Bu nedenle tüm halkımızdan ricamız; aylardır çok büyük emek verilerek mücadele edilen bu konuda özellikle sosyal mesafe, maske takılması, hijyen ve temizlik konularına çok dikkat edilmelidir. Yaklaşan kış şartları ve havaların soğuyacak olması nedeniyle çok dikkat edilmesi gereken bir döneme giriyoruz. Halkımızın sağlığı bizler için çok önemli. Her zaman belediyemizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tüm halkımıza sağlıklı günler diliyoruz.”

Bir cevap yazın