4 Temmuz 2021

KAYMAKAM KAYA MUHTARLARLARLA BULUŞTU

Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, İl genel meclis üyeleri ve 31 köy ve mahalle muhtarlarıyla beraber 1 Ekim Perşembe günü Lüleburgaz’da bir araya geldi.

Toplantıya, Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) Müdürü Seçkin Kaymaz, CHP İl Genel Meclis üyeleri Bora Terzi, Gürcan Kırım, MHP İl Genel Meclis üyesi Ertuğrul Koç, AK Parti İl Genel Meclis üyesi Ceyhun Alkan ile ilçeye bağlı 31 köy muhtarı katıldı.

Sokollu Mehmet Paşa İlçe Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen toplantının içeriği muhtarların sorunlarının dinlenmesi ve köylere daha fazla hizmet götürülmesiydi.

Kaymakam Mustafa Kaya, yaptığı konuşmada, amaçlarının köylere “Köylere Hizmet Götürme Birliği” aracılığı ile en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu söyledi. Toplantıda her muhtar söz hakkı alarak sorunlarını belirtti. Bundan sonraki süreçte ise topantı genel olarak soru cevap şeklinde ilerledi ve köy muhtarlarının problemlerine çözüm önerileri üzerine değerlendirmeler yapıldı. Toplantı sonunda kaymakam Kaya köylere büyük önem verdiklerini ve hizmetlerin artarak devam edeceğini kaydetti.

Bir cevap yazın