3 Temmuz 2021

KARİYER GÜNLERİ RUMELİ TV’DE

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organizasyonu yapılan ve önemli Keşanlı kariyer sahibi kişilerin gençler ile buluştuğu "3.Kariyer Günleri" Cuma 21.30 da Cumartesi de 10.00 da Rumeli TV de yayınlanacak.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organizasyonu yapılan ve önemli Keşanlı kariyer sahibi kişilerin gençler ile buluştuğu “3.Kariyer Günleri” Cuma 21.30 da Cumartesi de 10.00 da Rumeli TV de yayınlanacak.

KTSO Yaptığı başaralı çalışmaları arasında yer alan Kariyer Günlerinde A Haber Spor Müdürü Serkan Korkmaz, May Tohum Trakya Bölge Müdürü Dinçer Kaykıoğlu, Aksa Jeneratör Akdeniz Bölge Müdürü Ataş Alper, Aykar Gümrük Müşavirliği Yöneticisi Murat Yamuk konuşmacı olarak katıldı. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu yaptığı açıklamada;’’ Keşan’ımız ve gençlerimiz için ne yapılması gerekiyorsa şahsım ve tüm odamızda görev alan üyelerimizle birlikte yapmaya hazırız. Tabi Rumeli TV de yayınlanması, bölgemizin kanallarından biri olması da bize artı katacaktır’’dedi.

Rumeli TV Trakya Bölge Koordinatörü ve Program Yapımcısı Recep Dural;’’ biz her zaman tüm hemşehrilerimizin yanındayız. Kanalımızın farkı budur. Tabi Keşan Ticaret ve Sanayi Odamızda başarılı çalışmalara imza atıyor. Bize de bunları ekranlara taşımak görevi düşüyor. Emeği geçen tüm KTSO yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederim’’dedi.

Program Geniş Kapsamlı 1 saat boyunca Cuma 21.30 da ve Cumartesi 10.00 da RUMELİ TV de Recep Dural ile Trakya Vizyon programında yayınlanacak.

Bir cevap yazın