17 Ocak 2021

Kandırıldık Diyerek Bizi Kandırıyorlar!

Kandırıldık Diyerek Bizi Kandırıyorlar! Cumhuriyet Halk Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanlığından hükümetle ilgili açıklama yapıldı.

Kandırıldık Diyerek Bizi Kandırıyorlar! Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “AKP hükümeti 16 yıllık iktidarı boyunca ülkemizi yok etmek isteyen tüm güçlerle işbirliği yapmıştır. Açılım adı altında PKK ile buluşanlar “YOL ARKADAŞIM” diye FETÖ ile işbirliği yapanlar, iktidar sahipleridir. Aynı iktidar sahipleri DİYARBAKIR’ da Barzani ile meğri  meğri diye şarkı söylemiş, daha birkaç ay önce Atatürk ve İstanbul havaalanlarına sarı kırmızı yeşil bayrakları çektirmiş ve AKP büyük kongresinde Barzani  için AKP lilere türkiye seninle gurur duyuyor diyerek slogan attırmıştır.

“Bizleri Kandırmaya Çalışıyorlar”

25 eylül 2017 de Kuzey Irak ta yapılan “HAYIR” ı olmayan referandumda evet çıkmış ve Barzani taraftarları Güney Kürdistan artık bağımsız devlettir diyerek, İsrail bayrakları ile kutlamalar yapmıştır. Kuzey Irak bu devletin güneyi ise Türkiye nin güneyi de bu devletin kuzeyi olacak demektir. Yani Türkiye’nin bölünmesi ve Kürdistan ın kurulması hayaline adım adım yaklaşmaktadırlar. Bütün bunlar olup biterken AKP hükümeti Trakya daki askeri birlikleri güney sınırımıza sevk etmekte,  ve sınır boyunda askeri tatbikat yapmaktadır. Sözde Barzani ye gözdağı vermeye çalışanlar aslında Türk milletinin gözünü boyamaya ve bizleri kandırmaya çalışıyorlar. AKP hükümeti bu oyunun bir parçasıdır.2004  ve 2007 de AKP genel başkanının ağzından çıkan ben bop un (Bbüyük Ortadoğu Projesi)eş başkanıyım, Sözünün ne anlama geldiğini milletimiz daha iyi anlamaktadır. Amerikalıların 22 devletin sınırları değişecek sıra Türkiye’ ye de gelecek dediği günler ,  bugünlerdir.  Akp genel başkanı Barzani bizi kandırdı diyerek olayı örtbas etmeye, Türk milletini uyutmaya çalışıyor. bir kaç ay önce Lozan hezimettir diyenler, şimdi Lozan da haklarımız var diyerek 100 yıl sonra bile Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anlamadığını göstermektedir.

O gün Türkiye’nin bağımsızlığını ilan eden ve sınırlarını çizen Lozan anlaşmasına imza atan Cumhuriyet Halk Partililer bugünde ne pahasına olursa olsun bu sınırları koruyacaktır. Ordusu dağıtılmış ,emniyet güçleri ele geçirilmiş, yargı ve eğitim sistemi çökertilmiş, Türkiye’nin bu karanlıkta çıkışta tek umudu, Cumhuriyet Halk Partisi, tek yolu da Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün gösterdiği Bağımsızlık , ve Özgürlük yoludur.  Tüm Türk milletinin görevi  AKP iktidarından kurtulmak, BOP (Büyük Ortadoğu Projesi) planlarını parçalamak, milli sınırlar içerisinde bağımsız ve özgür yaşamak için Türkiye Cumhuriyeti Devletini savunmaktır.”

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın