3 Temmuz 2021

IVANA SERT VİZE’DE!..

Ivana Sert ve Uğurkan Erez Vize’ye geldi. Uğurkan Erez sosyal medya hesabından Vize ziyareti ile ilgili olarak şöyle konuştu:

“Evet bugün İvana’m la Vize’ye Adalet Erez ilkokul’u talebelerini ve öğretmenlerini görmeye gittik.. Ve yanımızda Değerli Kızılay Başkan’ımız İlhami Yıldırım ve Bşk yardımcımız Büşra Köylübay bizimleydi ve okulumuzun çocuklarına hediyeler dağıttılar.. Çocuklar o kadar mutluydularki hepimizi duygulandırdılar.. Okul müdürümüz Gülay hanım,Vize Belediye Başkanı,öğretmenler,veliler bizi mutlulukla karşıladılar.. Vize’min evsahipliğini en iyi şekilde gösterdiler.. Desteği geçen herkese teşekkür ederim.. İnanıyorum ki canım anneciğim de bir yerlerden seyredip mutlu olmuştur.. Kızılay’ımız iyi ki varsın… Binlerce teşekkürler.. Bu vesileyle sizlere vizeden sevgiler gelsin Arkadaşlarım..:))”

Ivana Sert de ziyaretle ilgili şöyle konuştu:

ivanasertVizeye geldik Ugrkan’cimin dogudu yer:) Annesinin adina yaptirdi okulu ziyaret edip İstanbul Kızılay ile beraber miniciklerimize hediyeler getirdik. Çok güzel bir gün yaşattığı için teşekkür ederim @ugurkanerezofficialcımm..

 

ivana-sert
Ivana Sert ve Uğurkan Erez Vize’ye geldi.
vize-ivana-sert
Ivana Sert ve Uğurkan Erez Vize’ye geldi.

Bir cevap yazın