3 Temmuz 2021

İŞTE YENİ MİLLİ FORMA!..

Milli Futbol Takımlarımızın Nike tarafından hazırlanan yeni iç saha ve deplasman formaları bugün tanıtıldı.

Milli Futbol Takımlarımızın Nike tarafından hazırlanan yeni iç saha ve deplasman formaları bugün tanıtıldı. A Milli Takımımız yeni formaları ilk kez Mart ayında oynayacağı İsveç ve Avusturya maçlarında giyecek. Milli Takım, UEFA EURO 2016 ve FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 elemelerinde de bu formalarla sahaya çıkacak.

Futbolseverler A Milli Takım’ın yeni formalarını TFF’nin Online Mağazası olan eshop.tff.org adresinden ön siparişle satın alarak Milli Takım’la aynı gün giyme fırsatına kavuşabilecek. Milli Takım Taraftar Kulübü üyeleri formalara indirimli ulaşma şansına sahip olurken, tüm futbolseverler ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilecek.

milli-formaUzun süredir milli takımın Fransa’da hangi formaları giyeceği merak edilirken, TFF resmi sitesinden kırmızı-siyah ve mavi-beyaz ağırlıklı olmak üzere iki adet formayı vitrine çıkardı.

İlk kez Mart ayında oynayacağı İsveç ve Avusturya maçlarında

Milli Takımımız, UEFA EURO 2016 ve FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 elemelerinde de bu formalarla sahaya çıkacak. Futbolseverler A Milli Takım’ın yeni formalarını TFF ‘nin Online Mağazası olan eshop.tff.org adresinden ön siparişle satın alarak Milli Takım’la aynı gün giyme fırsatına kavuşabilecek.

milli-takim-yeni-forma

yeni-forma

yeni-milli-forma

yeni-milli-formamiz

Bir cevap yazın