16 Nisan 2021

İŞ KAZASI: 1 ÖLÜ!..

İş kazası 1 ölü

İş kazası 1 ölü

İş kazası!.. Çerkezköy’de 1 işçi fabrikada geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Tekirdağ – Çerkezköy’de Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir kauçuk fabrikasında meydana gelen iş kazası sonucu 1 işçi hayatını kaybederken, 1 işçi de yaralandı.

Çerkezköy Organzie Sanayi Bölgesi’nde Atatürk Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kauçuk fabrikasında meydana gelen olayda iddiaya göre, fabrikanın bacasında onarım ve boyama çalışması yapan 2 taşeron işçi, eternet çatının çökmesi sonucu yaklaşık 7 metre yükseklikten aşağı düştü. Baş üstü yere düşen Taner Demirel olay yerinde hayatını kaybederken, arkadaşının üzerine düşen Halil Parlak ise yaralandı. Durumu gören fabrikanın diğer çalışanları sağlık ekiplerine bilgi verdi.

Diğer işçinin ayağı kırıldı

İş kazasının ardından 32 yaşındaki Halil Parlak yapılan ilk müdahaleden sonra özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralı işçinin ayağında kırık olduğu belirtildi. İş kazasında hayatını kaybeden 24 yaşındaki Taner Demirel ise Çerkezköy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın