28 Haziran 2021

İmamoğlu, Süloğlu Belediyesine Bir Tır Çöp Konteyneri Hibe Etti!

imamoglu-sulolgu-belediyesine-bir-tir-cop-konteyneri

imamoglu-sulolgu-belediyesine-bir-tir-cop-konteyneri

İmamoğlu, Süloğlu Belediyesine Bir Tır Çöp Konteyneri Hibe Etti! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Süloğlu Belediye Başkanlığı’na 800 litre hacimli bir tır çöp konteynırlarını hibe gönderdi. 

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ilçeye gelen bir tır çöp konterynırlarının teslimatı sırasında yaptığı açıklamada; “İlçemizde çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kendi çalışmalarımızın dışında ilçemize fayda sağlayacak hizmetleri de  getirmeye çalışıyoruz.

İlk etapta 30 adet

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu ziyaretimizde bazı eksiklerimizin olduğunu ve kendisinin de en kısa sürede ilgileneceğini belirtmişti. Mahalli idareler Müdürlüğünün aracılığıyla ilçemize ilk etapta 30 adet yaklaşık değeri 50 bin lira olan 800 litre hacimli çöp konteynırlarımızı teslim aldık. İlçemizde eskiyen, bakımsız ve ihtiyaç olan noktalardaki konteynırlar ile değişimine bugün itibariyle başlıyoruz.

İlçe halkım adına sosyal belediyecilik örneği gösteren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum. Ekrem başkan ile bizim ortak özelliğimiz ayrım yapmaksızın, sevgiyle ve şeffaflıkla hizmet anlayışımızın olmasıdır.

İnşallah çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam edeceğiz. Biz başta Edirne Belediyemiz olmak üzere tüm kurum kuruluşlarımızla halkımıza fayda sağlayacak tüm çalışmalarda işbirliği yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.” dedi. İstanbul Büyükşehir Belediyesinden hibe gelen yeni çöp konteynerleri ilçe genelindeki eskileriyle değiştirilmeye başlandı.

Bir cevap yazın