3 Temmuz 2021

İDDİA İSİM İSYAN ETTİ

Geçtiğimiz gün hayalet twitter hesabı Fuat AVNİ üzerinden yapılan iddia paylaşımlar seçim öncesi tüm ülkenin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddia edilen hileli sandıklar içerisinde Lüleburgaz’ın da adı geçiyordu.

Ülke genelinde isimleri adeta cadı avına dönüştürülen sandık görevlileri ilgili iddiaların ne kdar yalan olduğu yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

O İSİMLERİN ÇOĞU YALAN

İsimlerin yalan olduğunu CHP’li Bekaroğlu ortaya çıkardı.Bekaroğlu bu isimlerin bir kısmının hayali olduğunu bir kısmının ise CHP ve MHP görevlileri olduğunu söyledi.

“BU İSİMLER HAYALİ…”

Fuat Avni isim isim liste yayınlayarak “bu kişiler oy çalacaklar” dedi fakat Mehmet Bekaroğlu bu yalanı ortaya çıkardı. Bekaroğlu; “Fuat Avni’nin yayınladığı isimleri Bahçelievler, Başakşehir, Avcılar ve Bağcılar’da tetkik ettik… Bu isimlerin bir kısmı hayali, bir kısmı CHP ve MHP’nin Görevlileri… Bu, seçemeni “oy versem de sonuç değişmez” noktasına taşıyor. Bu spekülasyonlar aldırmayın… Herkes sandığa gitsin, oy kullansın.” dedi.

LÜLEBURGAZ’DAKİ İSİM KONUŞTU: İFTİRA ATIYORLAR

Lüleburgaz’da hile yapılacağı iddia edilen sandık başkanı durumla ilgili ilk defa konuştu.

Hayalet hesabın herhangi bir gerekçe ve kanıtlara dayanmayan bir listede isminin geçmesiyle ilgili olarak konuştu. Yapılan iftiranın bugün sandık görevi olmak üzere hayatının geri kalanını derinden etkileyeceğini söyleyerek ilgili hesaplar hakkında suç duyurusunda bulunacağını bildirdi.

İDDİA EDİLEN GÖRÜŞE FİKREN UZAĞIM
Fuat AVNİ hesabı ile iddia edilen görüşlere taban tabana zıt görüşte olduğunu belirten sandık başkanı bu iddialarla ilgili söyle konuştu.

Bir öğretmen olarak hiç bir siyasi parti ile uzaktan yakından alakam yoktur.

MASUM İNSANLARI HARCIYORLAR
Hayalet hesap fuatavni’nin parti veya gruplarla ne dersi varsa bunun için masum insanları harcamaktan çekinmiyorlar. Yarın başıma kötü birşy geldiğinde vebalini taşıyabilecek misiniz?

Doğruluğu teyit edilmemiş masum insanları hedef gösteren bir listenin haber yapılması ve yayılması ne derece doğru bir düşünün?

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM
İddialarla ilgili Fuat Avni hesabıyla ilgili olarak pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağım. Teşekkürler.

Bir cevap yazın