30 Haziran 2021

Hiç Kimse Atatürk’e Bağlılığımızı Silemez!

Atatürk'e

Hiç Kimse Atatürk’e Bağlılığımızı Silemez! CHP Belde Başkanı Ertuğrul Çamlıca Büyükkarıştırandaki Bayrak kriziyle ilgili açıklamada bulundu.

Hiç Kimse Atatürk’e Bağlılığımızı Silemez! CHP Belde Başkanı Ertuğrul Çamlıca, Büyükkarıştıran’daki Bayrak kriziyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“30 Ağustos Zafer Bayramı Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Büyükkarıştıranda da AKP’li Belediye yöneticileri tarafından yok sayılmaya unutturulmaya çalışılıyor. Çocuklarımızın Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan ve Türk milletinin kaderini değiştiren bu büyük zaferi öğrenmesi engellenmeye çalışılıyor. Hiç kimse bizlerin kalbinden bayrağımıza sevgimizi ve Atatürk’e bağlılığımızı silemez. Büyükkarıştıran’da Türk Bayrağı sonsuza kadar dalgalanacaktır. Ve bizler CHP B.Karıştıran Belde Örgütü olarak Partimizin kuruluş yıldönümü olan 9 Eylül cumartesi günü karıştıran meydanına dikeceğimiz bayrak direklerinde göndere Türk Bayrağını çekeceğiz. Trakya’nın tüm vatansever insanlarını Cumartesi günü bayrağımızı göndere çekmeye Büyükkarıştıran’a davet ediyoruz.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın