28 Haziran 2021

Hayrabolu’da doğalgaz kullanılmaya başlandı!

hayraboluda-dogalgaz-kullanilmaya-baslandi

hayraboluda-dogalgaz-kullanilmaya-baslandi

Hayrabolu’da doğalgaz kullanılmaya başlandı! Hayrabolu Belediyesi tarafından kentte kullanılmaya başlanan doğalgaz ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Hayrabolu Belediye Başkanı Osman İnan ilçede kullanılmaya başlanan doğalgazla ilgili şu açıklama yapıldı. “Verdiğimiz sözlerimizi tutmaya devam ediyoruz! Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Sn. Tamer Akaslan, Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Şakir Tasar, İlçe Başkanımız Sn. Egemen Türkay Güven, Belediye Meclis üyelerimiz ve kıymetli vatandaşlarımızın katılımıyla, Hisar Mahallemizde yaşayan Yaşar Kulaksız abimizin evinin önünde düzenlenen törenle, ilçemizde doğal gaz kullanılmaya başlandı.

“Doğal gaz yatırımı hayırlı olsun”

Doğalgaz’ın ilçemize kazandırılmasında emeği olan, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanımız Prof. Dr. Sn. Mustafa Şentop hocamıza ve AK Parti Tekirdağ Milletvekillerimiz Sn. Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, İl Başkanımız Sn. Mestan Özcan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özlem ve sabırla bugünü bekleyen değerli hemşehrilerime teşekkür eder, doğal gaz yatırımının ilçemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı olmasını dilerim.”

Bir cevap yazın