28 Haziran 2021

Hayrabolu Katlı Yeraltı Otoparkı inşaatını inceledi

Hayrabolu Katlı Yeraltı Otoparkı

Hayrabolu Katlı Yeraltı Otoparkı inşaatını inceledi. Hayrabolu’ya Katlı Yeraltı Otoparkı yapım işi devam ediyor. Hayrabolu Belediye Başkanı Osman İnan, otoparkla ilgili çalışmaları yerinde inceledi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen katlı yeraltı otoparkı ile ilgili inşaat çalışmalarını inceledi. Çalışmayı inceleyen İnan şu açıklamayı yaptı: “Hayrabolu Belediyesi olarak Katlı Yeraltı Otoparkının çevresindeki yol ve kaldırımların düzenlenmesi için yapılması gereken çalışmaları planladık.”

Fikir alışverişinde bulunduk

Başkan İnan açıklamasının devamında, bölgede bulunan esnafımızla ve mahalle sakinlerimizle birlikte karşılıklı fikir alış verişinde bulunduklarını da sözlerine ekledi.

3 bodrum katlı otopark

Katlı Yeraltı Otoparkı’nın projesinde otoparkın üç katlı olduğu belirtiliyor. Otoparkın birinci bodrum katında, güvenlik odası, su deposu, umumi kullanım açık tuvalet, 77 adet otopark, bisiklet ve motosiklet park alanı, oto yıkama birimi ve ofisler bulunuyor. İkinci ve üçüncü bodrum katta da 181 adet otopark alanı bulunuyor.

Bir cevap yazın