28 Haziran 2021

Hayırsever İş Adamı Hayrabolu’ya Okul Yaptırıyor!

hayirsever-isadami-hayraboluya-okul-yaptiriyor

hayirsever-isadami-hayraboluya-okul-yaptiriyor

Hayırsever İş Adamı Hayrabolu’ya Okul Yaptırıyor! Hayrabolu’da 12 derslikli okul binasının yapılmasına/yaptırılmasına ilişkin protokol imzalandı.

İmzalanan protokolle ilgili Tekirdağ Valiliğinden açıklama yapıldı. Valilikten yapılan açıklamada şu bilgiler yer aldı: “Hayrabolu ilçemizde üretim yapan Kurt Mühendislik Makine San. ve Dahili Tic. Ltd. Şti. tarafından Hayrabolu ilçemizde 12 derslikli okul binası yapılması/yaptırılmasına dair protokol; Vali Aziz Yıldırım, Hayrabolu Kaymakamı Mehmet Sülün, Hayrabolu Belediye Başkanı Dr. Osman İnan, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, Kurt Mühendislik Makine San. ve Dahili Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kemal Kurt tarafından Valilik Toplantı Salonu’nda imzalandı.

Hiçbir zaman unutulmayacak

Toplantıda konuşan Vali Yıldırım; ”Tekirdağ’da yaşayan çocuklarımızın eğitimine bir katkıda bulunuyorsunuz; sağ olun, teşekkür ediyoruz. Devletimiz, her şeyi yapmaya gayret ediyor ama böyle hamiyetperver, hayırsever vatandaşlarımızın da katkıları ve gayretleriyle devletimizin aldığı mesafe artıyor, daha hızlı, daha yaygın hale geliyor. Sizler gibi, hayırsever vatandaşlarımızın yaptığı katkılar hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Bunlar bizim inancımıza göre sadaka-i cariye hükmündedir. Yaptığınız hayır sizden sonrada hayır olmaya devam ediyor kainat olduğu müddetçe. Mezun olan çocuklarımızın hepsinin hayrı, inşallah sizin sevap hanenize yazılacak. Allah hayırlı, uğurlu etsin. Allah hayırseverlerimizin sayılarını artırsın.” dedi.

Vali Yıldırım’ın konuşmasının ardından protokol imzalandı.”

Bir cevap yazın