4 Temmuz 2021

HALİL SEZAİ LÜLEBURGAZ’DA KONSER VERECEK

Sevilen Sanatçı Halil Sezai 21 Şubat 2015 Cumartesi Günü Lüleburgaz’da sevenleriyle buluşuyor.

Hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, “İsyan” şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı oldu.

2012 yılında yayımladığı “Seni Beklerken” albümü ile Kral TV Müzik Ödülleri’nde “En İyi çıkış Yapan Sanatçı” ödülünü aldı.

Yayımladığı “Seni Beklerken” ve “Ey Aşk” albümleriyle dinleyicileri ile arasında derin bağ kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra Badem grubu ile “Sonsuz Aşk”, “Bir Eksiğiz” albümünde “Başım Belada”, Sibel Can ile “Galata” ve “Çilek” filmi için Sansar Salvo ile birlikte “Büyük Yalnızlık” şarkılarını seslendirdi.

Halil Sezai, “İncir Reçeli 2” soundtrack’te yine söz ve müziği kendisine ait iki yeni şarkı “Kafası Kendinden Bile Güzel” ve “Galata” ile müzikal kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçının yurtiçi konserlerinden birini de,  Lüleburgaz’da verecek.

Tarih : 21.02.2015 Cumartesi

Yer : Ezgi Resort Otel
Saat : 21:00
Kapı Açılış : 20:00
Bilet Satış Noktaları : Kahve Diyarı – Locanta Bilakis
İletişim : 0 507 871 50 13 – 0 541 905 10 42

Elite Organizasyon‘un organize ettiği Halil Sezai konseri Lüleburgaz Kahve Diyarı, Locanta Bilakis, My Blue Pub ve Topaloğlu Kuyumculuk sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Konsere katılmak isteyenler için biletlerini Lüleburgaz Kahve Diyarı ve Locanta Bilakis‘ten temin edebilirler.

sezai

Bir cevap yazın