22 Ocak 2021

Halebak: Kırklareli Bütünşehir Belediye Başkanı Adayıyım!

Kırklareli Bütünşehir Belediye Başkanı

Halebak: Kırklareli Bütünşehir Belediye Başkanı Adayıyım! Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak yerel basınla buluştuğu toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Emin Halebak’ın en önemli açıklamalarından biri de “Kırklareli Bütünşehir Belediye Başkanı Adayıyım” oldu.

Halebak: Kırklareli Bütünşehir Belediye Başkanı Adayıyım! Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak Bütünşehir adaylığıyla ilgili olarak şunları söyledi: “3 yıl önce Kırklareli Bütünşehir Belediyesi adayıyım dediğimde herkes bana dedi ki nereden çıktı? Kırklareli Bütünşehir değil. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili yasal süreç tamamlanır. Tamamlanmasında bir problem yok. Ben bir iddiada bulunmuş olurum. Ama bu süreç içerisinde bilebildiğim tek bir şey var. Bütün bu yaptıklarımızın arkasında ciddi çalışma ve ciddi planlamalar vardır. 2022 yılına kadar Lüleburgaz Belediyesinin yapacağı tüm işler, bunları niçin yapacağı, karşılıkları hazır vaziyettedir.

“Kırklareli’ni Şöyle Tanımlıyorum”

Aynı şekilde Kırklareli içinde çok ciddi çalışmalarım var. Kırklareli’yi şöyle tanımlıyorum. Bir hazine sandığının üzerinde oturan birinin etrafındakilere bakıp ya biri bana bir lokma ekmek versin düşüncesinde gibi algılıyorum. Kırklareli içerisinde o kadar büyük fırsatları taşıyor ki, öylesine büyük potansiyel var ki, bütün mesele bunun gün yüzüne çıkarılmasında.”

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın